Całodobowy telefon 604 990 366 lub 690 038 690

Nasza spółka powstała na skutek rosnącego zapotrzebowania na wysokiej jakości obsługę techniczną nieruchomości w zakresie usług hydraulicznych na ternie miasta Kraków oraz w jego okolicach. Od ponad 10 lat zajmujemy się obsługą techniczną obiektów na najwyższym poziomie.

Nasze doświadczenie, w połączeniu z doskonałym zapleczem technicznym pozwalają nam działać kompleksowo, sprawnie oraz szybko. Jako pogotowie hydrauliczne nie tylko świadczymy usługi 24 na dobę, ale też dbamy o dobre relacje z naszymi klientami, który zawsze może liczyć na wsparcie w kryzysowych sytuacjach o każdej porze dnia i nocy. Stawiamy na otwartość i dialog. Wyróżnia nasz rzetelność oraz konkurencyjność cen. Każdy nasz pracownik to dokonane przeszkolony fachowiec, który dba o wysokie standardy wykonywanych usług. Przywiązujemy szczególna uwagę, aby pracownicy odbywali szkolenia i zdobywali wiedzę na temat zawodu, ponieważ mamy świadomość, że usługi hydrauliczne ciągle się zmieniają

Wuko-Tech

Poza pogotowiem kanalizacyjnym, w zakresie naszych zadań leży szereg usług hydraulicznych. Zajmujemy się ciśnieniowym udrażnianiem kanalizacji fekalnej oraz dyszowej. Awaria kanalizacji jest przykra i bardzo uciążliwa. Dla komfortu naszych Klientów działamy szybko i sprawnie. W Wuko-Tech wykonujemy także udrażnianie metodą mechaniczną, przy użyciu specjalistycznych urządzeń, które znakomicie poprawiają przepustowość rur oraz czystość instalacji. Ponadto prowadzimy inspekcje TV kanalizacji, które są bardzo skuteczne w przypadku kominów, odpływów sanitarnych czy instalacji przemysłowych. Na bieżąco dokonujemy również napraw instalacji wodno-kanalizacyjnych wraz z montażem nowych. Działamy głównie na terenie Krakowa, ale obszarami objętymi naszymi usługami są też m.in. Skawina, Chrzanów czy Olkusz.

WUKO Kraków
© Copyright 2017 Realizacja Marcin Pohl | Polityka prywatności i RODO.